Закарпатський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

Наші контакти

Тел./факс. (0312) 61 49 03

Новини

Семінар «Питання організації прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду області»

25-26 вересня 2018 року на базі Центру відбувся семінар спеціалістів обслуговування громадян об’єднаних управлінь Пенсійного фонду України  на тему «Питання організації прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду області».

 

 

 В програмі семінару були розглянуті питання:

Організації прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів Пенсійного фонду України  (доповідач Поляковська Вікторія Василівна – начальник управління пенсійного забезпечення ГПФУ в Закарпатській області)

 Порядок подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування (доповідач Семенюк Надія Володимирівна – начальник сектору методології та організації роботи з обслуговування громадян управління пенсійного забезпечення ГПФУ в Закарпатській області)

 Порядок використання даних реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового  державного соціального страхування (доповідачМитровці Роман Васильович  – начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення та використання  електронних ресурсів ГПФУ в Закарпатській області)

 Порядок виплати пенсій, виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії – (доповідач Елеш Вікторія Рудольфівна – заступник начальника управління пенсійного забезпечення-начальник відділу  з виплати пенсій ГПФУ в Закарпатській області).

Міжнародні договори та угоди, що регулюють питання пенсійного забезпечення (доповідач Большаков Олексій Олексійович – начальник відділу виконання міжнародних договорів управління пенсійного забезпечення ГУПФУ в Закарпатській області).

Окремі питання призначення та виплати пенсій відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб» (доповідач Дурунда Наталія Іванівна – начальник управління пенсійного забезпечення військовослужбовців та деяких інших категорій громадян ГУПФУ в Закарпатській області).

Перевірка повноважень представників за довіреністю (доповідач Жупан Артур Юрійович – заступник начальника юридичного відділу ГУПФУ в Закарпатській області).

Основи конструктивного вирішення конфліктних ситуацій в колективі (доповідачБутурлакіна Тетяна Олександрівна - канд. економічних наук  доцент УжНУ).

 Порядок призначення пенсій і допомог (Гула Любов Ілларіонівна – начальник відділу державних допомог та субсидій департаменту соціального захисту ОДА).

 Закон України «Про запобігання корупції». Етика поведінки державних службовців.

(доповідач Фенцик  Олександр Васильович - головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції управління внутрішнього аудиту та фінансового контролю ГУПФУ в Закарпатській області)....

 З темою «Сучасна ділова українська мова» виступила Василина Наталія Дєрдівна - начальник відділу Державного архіву Закарпатської області.