Закарпатський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

Наші контакти

Тел./факс. (0312) 61 49 03

Новини

Готуємо нову генерацію державних службовців

В Центрі триває навчання на курсах  англійської  та німецької мов: елементарний та середній рівень. Усі учасники програми пройшли попереднє тестування з визначення рівня володіння мови та на регулярній основі займаються у відповідних групах:
англійською мовою двічі на тиждень;
німецькою — одне заняття на тиждень.
Курс розрахований на 90 аудиторних годин. Слухачі курсів забезпечені всіма необхідними методичними матеріалами.


Нагадаємо, що програма «Англійська мова для державних службовців» була започаткована у Центрі ще у 2008 році та з кожним роком набирає все більшої популярності серед чиновників.  Так, у минулому році за різними рівнями складності пройшли навчання близько ста слухачів.  Програма “Німецька мова для державних службовців” стартувала поточного року.

До розробки навчальних програм та проведення занять залучені  викладачі  УжНУ. За результатами навчання учасники отримають відповідні сертифікати. 

Сподіваємось, що здобуті знання державні службовці використають у роботі: зможуть працювати з оригіналами міжнародних документів, приймати участь у міжнародних конференціях та у різноманітних твіннінгових програмах та стажуваннях за кордоном,  вільно спілкуватись зі своїми іноземними колегами.  Таке навчання сприятиме розширенню власного кругозору, що в свою чергу, дозволить покращити ефективність своєї роботи і отримати можливість кар'єрного росту виключно завдяки своїм навичкам та компетенціям.

.