Закарпатський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

Наші контакти

Тел./факс. (0312) 61 49 03

Новини

«Запобігання і протидія проявам корупції: новели законодавства»

– тема семінарів для працівників Державної міграційної служби у Закарпатській області, які відбулися 1, 5 та 15 грудня. Протягом навчання слухачі спілкувалися з викладачами на теми: «Новели антикорупційного законодавства» – Андрушко А.В. – доцент юридичного факультету УжНУ, кандидат юридичних наук, «Запобігання та виявлення корупційних правопорушень» - Алмаші І.М. – перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області, «Правове регулювання конфлікту інтересів на державній службі» – начальник відділу Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

 

Також учасники семінару перевірили себе на  знання антикорупційного законодавства, вирішуючи тестові завдання. Загалом участь у навчанні прийняли 136 працівників ГУДМС у Закарпатській області та його районних підрозділів.