Закарпатський обласний центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій

Наші контакти

Тел./факс. (0312) 61 49 03

Новини

Навчання секретарів місцевих рад та працівників управління соцзахисту населення Іршавського району

18 листопада на базі Іршавської райдержадміністрації відбувся семінар для секретарів сільських рад та працівників управління соціального захисту населення з питань підготовки нагородних документів для присвоєння почесного звання «Мати-героїня». На семінарі Яременко І.В. (апарат облдержадміністрації) та Пагулич О.В. департамент соціального захисту населення) актуалізували питання  законодавчої бази у сфері підтримки державною багатодітних родин у розрізі присвоєння звання «Мати- героїня», вимоги до багатодітних матерів, які претендують на присвоєння звання, порядок висунення кандидатур для присвоєння почесного звання та вимог щодо заповнення нагородних листів.

Також розглянули порядок підготовки документів, які подаються до органів соціального захисту. Мета семінару передбачала покращення взаємодії працівників органів місцевого самоврядування та управління соціального захисту населення Іршавської РДА та активізацію роботи з даного напрямку.

Чалаплюк Н.І. (Центр підвищення кваліфікації держслужбовців) розглянула питання підвищення кваліфікації посадових осіб в 2016 р. та перспективи на 2017 р.